Tanga İle Poz Verenler Yüzünden Çileden Çıktı: O Tarlanın Sahibi İsyan Etti! Soyunmayın

BBC Türkçe’de yer alan habere göre; Wilson, tarladan ayçiçeği toplama mevsiminin açıldığı 28 Temmuz’dan bu yana dört çıplak fotoğraf çekme olayı bildirildiğini, bunların üçünün aynı gün yaşandığını söyledi. “Burada insanlar hep fotoğraf çektirir ama bu her zaman saygılı bir yaklaşımla yapılır ve başkalarının etkilenmemesi için daima önceden ayarlanır. İnsanlar Instagram için resim çekmeyi seviyor. Biz sadece soyunmamalarını istiyoruz” dedi.

TARLAMDA ÇIPLAK İNSAN İSTEMİYORUM

Çiftliğin Facebook sayfasındaki bir paylaşımda da artan sayıda çıplak fotoğraf çekimi bildirimi alındığı kaydedilerek, “Herkese bir hatırlatma: Burası ailelerin ziyaret ettiği bir alan ve ayçiçekleri arasında lütfen soyunmayın!” uyarısı yapıldı. Uyarının altına yorum yapan bir ziyaretçi “Evet biz de gördük. Ahlakçı değilim ama en güzel ayçiçeklerini bulmaya çalışırken çıplak insanlarla karşılaşmak istediğim bir şey değil” dedi.

Bir başka ziyaretçi ise bir kadını, üzerinde sadece bir tanga ile gördüklerini yazdı ve “Oğlum da manzarayı tam olarak gördü. Yüzünü görmeliydiniz!” yazdı. Çoğu yorum, olayı komik yanıyla ele alsa da, insanların kamuya açık alanlarda çıplak dolaşma hakkını savunanlar da vardı. Bir yorumcu “Üstsüz olmanın yanlış bir yanı yok. Çocuklara bunun yanlış bir şey olduğunu öğretirseniz bu tabu da devam eder gider” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x